Regulamin Urodzin

Na czas przyjęcia urodzinowego jest możliwość zarezerwowania naszej sali na wyłączność. (minimalna liczba dzieci w tym wypadku wynosi 10).

W przypadku mniejszej liczby osób sala będzie dostępna dla wszystkich.

Koszt przyjęcia dla minimum 10 dzieci wynosi 350 zł (od poniedziałku do piątku) oraz 450 (od soboty do niedzieli), a za każde następne dziecko doliczana jest opłata w wysokości 35 zł (od poniedziałku do piątku) oraz 45 (od soboty do niedzieli). Maksymalna ilość dzieci to 20 osób.

Koszt przyjęcia dla mniejszej ilości osób (<10 dzieci) będzie zależał od ich ilości. Za każde dziecko, również w tym wypadku opłata wynosi 35 zł (od poniedziałku do piątku) oraz 45 zł (od soboty do niedzieli).

W przygotowanym przez nas poczęstunku znajdą się: szampan dla dzieci, sok jabłkowy, woda niegazowana, popcorn, paluszki, talerzyk owoców oraz cukierki „Mieszanka Krakowska”.

Tort dla dziecka zapewnia rodzic/opiekun. (paragon zakupu należy przekazać opiekunowi sali, w przypadku własnego wypieku spisywane jest oświadczenie).

Przyjęcia urodzinowe w Bawikowie odbywają się od poniedziałku do niedzieli w godzinach 17-19 (poniedziałek – sobota) oraz 16-18 (niedziela).

Czas trwania przyjęcia to 2 godziny. Goście mogą przybywać 15 minut przed rozpoczęciem urodzin, a po zakończonej zabawie proszeni są o opuszczenie sali w ciągu 15 min.

Rezerwacje przyjmowane są pod numerem telefonu (tel. 791 208 670) oraz mailowo (e-mail: bawikowo@gmail.com), bądź osobiście w lokalu.

Aby rezerwacja została potwierdzona, prosimy o wpłatę zadatku (w wysokości 100zł na konto, bądź w gotówce) do trzech dni od momentu rezerwacji.

Numer konta dostępny jest w zakładce Kontakt.

W przypadku rezygnacji zadatek jest bezzwrotny.

Istnieje możliwość przesunięcia terminu urodzin, o którym należy poinformować na 7 dni przed planowanym przyjęciem.

NA CZAS URODZIN ZARÓWNO DZIECI, JAK I OPIEKUNOWIE PRZEBYWAJĄ W SKARPETKACH 🙂